נעים להכיר

נעים להכיר לוחצים ידיים

משרד יקותיאל ושות' הינו משרד מוביל בתחום המקרקעין בדגש על תחום ההתחדשות העירונית. המשרד קיים כמשרד עצמאי מאז שנת 2009 ובמשך השנים צבר מוניטין וניסיון רבים בהובלה של מעל ל 100 פרויקטים.

משרדנו מספק מעטפת מלאה של שירותים משפטיים, מקצועיים ואיכותיים, במגוון תחומי המקרקעין, ובראשם התחדשות עירונית לרבות עסקאות פינוי בינוי ותמ"א 38 וכן הסכמי מכר ורכישה, ליווי קבלנים, הסכמי קומבינציה, הסכמי מימון נדל"ן, אופציות במקרקעין, שיתוף ופירוק שיתוף במקרקעין וליווי משפטי שוטף של פרויקטי נדל"ן, על כל שלביהם.

בניית בניין

אנחנו כאן עבורכם.

חשוב לנו שתרגישו בטוחים.
ולשם כך אנו מגייסים את הידע הנרחב שצברנו, את הניסיון עתיר השנים והמקצועיות נטולת הפשרות, בליווי חדשנות ויצירתיות, שמאפשרים כולם יחד עשייה מיטבית, משמעותית, יסודית, ועדכנית. בתנועה והתקדמות מתמדת, מתוך חתירה למצוינות.

משרד גיא יקותיאל שם דגש על איכות, מקצועיות ושירותיות מתוך הבנה אמיתית של חשיבות השירות הניתן להצלחת הפרויקט או העסקה אותם אנו מלווים ומתוך הכרה בחשיבותם עבור כל אחד מלקוחותינו.

אנו פועלים מתוך אמונה בעשייה שלנו ורצון להעניק ללקוחותינו את מלוא ההשקעה, האכפתיות והחשיבות ומתחייבים להיות זמינים, קשובים ומסורים לצרכיהם ולשאיפותיהם, בשקיפות מלאה.

צוות משרד עו"ד יקותיאל

מוזמנים להכיר אותנו קצת יותר מקרוב.

קצת על משרד גיא יקותיאל ועלינו, שמחים לספר על הכח שמניע אותנו למצויינות, למקצוענות ולעשייה מתמדת בתחום ההתחדשות העירונית.


משרד גיא יקותיאל ושות' זוכה להכרה עקבית של מדדי הדירוג השונים, דוגמת מדד דנס 100, המדד להתחדשות עירונית ומדד מדלן, בזכות רמת המקצועיות והאיכות של השירות הניתן על ידנו ובזכות שביעות הרצון של לקוחותינו.

עו"ד פינוי בינוי

אתם תמיד מוזמנים!
לשיחה על כוס קפה, לקבלת מידע ראשוני, לקבלת הכוונה וייעוץ ולליווי משפטי צמוד.
נקבל אתכם בחיוך ונתייחס לכל צרכיכם במלוא החשיבות.

צרו
איתנו קשר.